Latviski По русский In English


Cena: 764.50EUR

VORTICE TIRACAMINO jumta ventilators karstumizturīgs līdz +200°C

VORTICE TIRACAMINO jumta ventilators karstumizturīgs līdz +200°C
islaicīgi līdz pat +400°C/2h

Savienojuma diametrs : d200mm
Nosūces jauda : 750m3/h
Patērejamā jauda : 120 w
El.pieslēgums : 220-240V-1F
Apgr.min : 1400
Trokšņu līmenis : dB 52
Aizsardzības klase : IPX4
Svars : 14.3Kg

Itālijas ražotāja jumta ventilators Vortice Tiracamino ir paredzēts ne tikai kā izplūdes tipa ventilācijas iekārta, bet arī kā iekārta, kas noņem dūmus no krāsns vai kamīna darbības . Konstrukcija ir izgatavota tā, ka tā spēj izvadīt milzīgu daudzumu karstā gaisa ar maksimālo jaudu 750 m³ / stundā.

Temperatūras diapazons, kurā ventilators var pilnībā darboties, nesamazinot to efektivitāti, svārstās diapazonā -25 ° C ... + 200 C ° . Pie maksimāli augstas temperatūras rādījumiem gaisa noņemšana var turpināties 5 stundas bez sistēmas vai aprīkojuma defektiem, bet 400 ° C temperatūrā - līdz divām stundām . Tas kļuva iespējams, izmantojot augstas stiprības materiālus, no kuriem izgatavota iekārta, kā arī papildu aizsardzību, kas novērš apkārtējās vides ietekmi. Korpuss ir izgatavots no lokšņu tērauda ar ārējo pārklājumu īpašas epoksīda krāsas veidā, kas novērš koroziju pat pēc ilgstošas ​​iekārtas lietošanas nelabvēlīgos apstākļos.

Vortice Tiracamino ventilatora lāpstiņas ir noliektas atpakaļ, lai novērstu sveķu vai kvēpu pielipšanu tām. Viņu darbu kontrolē EC motors, kas aprīkots ar termisko aizsardzību , kas palīdz izvairīties no pārkaršanas pat ar ilgstošu ventilatora darbību. Tam ir arī papildu aizsardzība metāla režģa veidā . Tas ir paredzēts, lai novērstu svešķermeņu iekļūšanu sistēmā.

Uzmontējot šo, tas radīs piespiedu vilkmi, kas nodrošinās teicamu vilkmi un  krāsns vai kamīns vairs nedūmos un labi degs.
 
Pateicoties montāžas plāksnei un četrām speciālajām skrūvēm, ventilatora uzstādīšana ir vienkārša. Lielākai stabilitātei ventilatoram ir piektais stiprinājuma punkts - drošības trose.
 
Dūmvada diametram nav nozīmes, bet tam jābūt vismaz 15 × 15 cm.Izplūstošo tvaiku izkliede notiek horizontālā stāvoklī. 
Ērtības labad jūs varat kontrolēt ventilatora ātrumu, izmantojot komplektācijā iekļauto tālvadības pulti .
 

 Ražotājvalsts: Itālija
Garantijas laiks 24 meneši


Preces cenas ir norādītas EUR ar 21% PVN. Cenas ir informatīva rakstura un var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma.